سفرنامه جهانگردي سفرنامه جهانگردي .

سفرنامه جهانگردي

در روزهاي پاياني فصل زيباي بهار به كجا سفر كنيم

كوله‌بارتان را با لبخند ببنديد!

هيچهايك | واديرو

در شرايطي‌كه با خودرو فردي مي رويد باك خويش را پُر فرماييد و جامه مطلوب و اسباب و اثاث بهداشتي و يه خرده مواد خوراكي را در صندوق عقب اتومبيل گذارده و كمربند ايمني را بسته , لبخند زده و با امداد جي ‌پي اس تلفن همراه درسمت نزديكترين محل تاريخي و جذاب و يا اين كه ارگانيك شهرتان با سرعت مجاز جنبش نماييد .

در صورتيكه نيز قصد مهاجرت با اتوبوس و قطار و يا اين كه هواپيما را داريد مجدد خرقه مطلوب و اثاثيه بهداشتي و پاره اي مواد خوراكي را در ساك گذارده , لبخند زده و اينبار در سوي پايانه‌ها جنبش نمائيد .

براي آغاز يك مهاجرت هيجان‌انگيز در‌اين روزهاي آخرين فصل بهار برنامه‌ريزي نماييد , مكان متبوع را تعيين كرده و فارغ از تشريفات خاصي , پُر شور به قلب جاده بزنيد . ما نيز يك سري مقصد مطلوب توريسم بهاري را به شما معرفي مي كنيم تا اين روزهاي آخرين فصل بهار را به خاطره‌انگيزترين فصل بهار زندگيتان تبديل نمائيد .


پيشنهادهاي مهاجرت بهاري

رامسر | واديرو

توصيه ما براي گشت و گذار بهاري براي آنهايي كه اهل شمال و شمال دوست مي‌باشند ‌كلاردشت و رامسر و همينطور بندرانزلي هست .

كلاردشت , دشت ييلاقي مضاعف زيباي شمال جمهوري اسلامي ايران با هواي مطبوع و خوشش شايسته ترين مورد براي يك بهارگردي حسابي ا‌ست . تماشاي شكوفه‌هاي خوشگل , بيشه سرسبز و رودخانه‌هاي پريشانش ديگر جاي هيچ بهانه‌اي را براي نديدنش باقي نمي‌گذارد .

رامسر | واديرو

رامسر عروس شهرهاي كشور ايران , با قرار گيري كنار بيشه و دريا و رفلكس آن‌ها در يك فريم , زيباترين تصاوير را ميهمان چشمانتان مي‌نمايد .

و بندر انزلي! اين پرديس اروپايي! با بلوار و دهكده‌ي ساحلي و موج شكن جالب و همينطور طبيعت بكرش تعجب آور در‌اين فصل سال خواستني است .

شمال دوستان مكان‌هاي بكر و دوست‌داشتني زيادي را در اين خطه مي‌توانند نام ببرند از روستاهاي زيبا و بومي گرفته تا آبشارهاي پنهان شده در دل كوهستان‌هاي جنگلي.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۰:۲۸ توسط:Amin موضوع:

مهاجرت به كانادا

مهاجرت به كانادا از روشفعاليت و كار

سيستم اكسپرس اينتري كانادا يا اين كهمسافرتاز روشعمل و تخصص ,اعم از راههاي مهاجرتي به كانادا است . اين روشپر استفاده مهاجرتي ,بر پايه ي مهارت و بضاعت هاي تخصصي شما ,مبادرت به امتياز دهي مي‌نمايد.در‌اينروشمسافرت به كانادا , امتياز هر شخصمبتني بر ماكزيمم ۱۲۰۰ محاسبه مي شود . اين امتيازات بر پايه يمورد هاسوابقفعاليت, تحصيلات , جاب آفر از يك كمپاني كانادايي ,ترازلهجه, همسر , اقوام جايگاه يك در كانادا و … هست.

جهت داده ها تكميلي و بررسيشرايطخويش, با مشاورين تيمتماس حاصل نماييديا اين كه به ادامه مقاله تكميلي هجرت به كانادا از روشفعاليتدقتكنيد.

وضعيت الزامي مسافرت به كانادا از روشعمل

1 - گواهي تحصيلي دانشگاهي

2 - دستكم1سالسوابقعمل

3 - نمره گويش نسبتا بالا به مراد كسب دست‌كم نمره

سفر به كانادا از طريقخويش اشتغالي

يكي ديگر از طريق هاي هجرت به كانادا و دريافت اقامت كانادا ,روش خوداشتغالي است . اين روش نسبت به بقيه روش‌هاي اقامت در كانادا , به برهه زمانيزمان بيشتري جهت دريافت اقامت نيازمند است و معمولا بيشتراز دو سال طول خواهد كشيد.سفر به كانادا از طريق خوداشتغالي يگانه هنرمندان , و ورزشكاران در مرحله جهاني مي‌باشد.

جهت بررسيريزه كاري اين روش مهاجرتي ,دقتشما‌را به ادامه مقاله در مقالههجرت به كانادا از طريق خوداشتغالي جلب مينماييم.

موقعيت الزامي مسافرت به كانادا از طريقخويش اشتغالي

1 - دستكم 2 سال سوابقعملخويش اشتغالي

2 - سوابقفعاليتخويش اشتغالي بايستي در حوزه ورزشي در تراز جهاني يا اين كه در حوزه هاي فرهنگي باشد .

مهاجرت به كانادا از روش تزويج

اين روش از هجرت به سرزمين كانادا , خاص كساني است كه اقامت كانادا را دارا‌هستند و مي‌خواهند براي همسر , پدر و مادر و يا اين كه فرزندان خويش درخواست اقامت كنند . سرعت اين روش سفر به كانادا متناسب با ميزان قربت شخص درخواست كننده با حامي مالي ميباشند . مثلا براي اقوام در حق تقدم بالا ( همسر و فرزند ) پروسه اقامت در كانادا سرعت بالا است و تا ۶ ماه به ارتفاع مي انجامد . همينطور , شخصي كه بعنوان حامي مالي درخواست ميكند مي بايست مقيم يا اين كه شهروند كانادا باشد و از استطاعت مالي كافي بمنظور اسپانسرينگ برخوردار باشد .

مدارك اضطراري سفر به كانادا از روش وصلت يا اين كه اسپانسرشيپ

1 - حامي مالي شدن از جانب همسر يا اين كه اقوام رتبه 1

2 - شخص حامي مالي كننده بايستي كانادايي باشد يا اين كه اقامت دائم كانادا را داشته باشد

3 - شخص حامي مالي كننده بايستي مستقر كانادا باشد

مهاجرت استاني به كانادا

بيشتر استان هاي كانادا از روش استاني بر طبق نياز خويش به طور جداگانه مبادرت به جذب درخواست كنندگان سفر به كانادا مي نمايند . هريك از اين استانها با انگيزه قرار دادن تيم هاي يگانه , برنامه هاي مهاجرتي يگانه خويش را دارند . براي مثال شايد يك استان , دانشجو يان در هم اكنون علم آموزي درين استان را تحت عنوان جامعه انگيزه براي قابليت و امكان دريافت اقامت در كانادا در لحاظ بگيرد و استاني ديگر متخصص ها در هم اكنون عمل را جهت دريافت اقامت كانادا دعوت كند .

حالت دست كم هجرت استاني به كانادا

گوناگون مبتني بر گونه استان

– در وضعيت كلي , سوابق فعاليت , سن , نمره گويش و سند تحصيلي در عمده استان ها به كسب امتياز ياري مي‌كند

منبع:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۹:۲۵ توسط:Amin موضوع: