سفرنامه جهانگردي سفرنامه جهانگردي .

سفرنامه جهانگردي

مهاجرت و تحصيل در كانادا

از لحاظ كلي, علمي و رياضي , دانش آموزان كانادا دربين شايسته ترين علم آموزان جهان قرار دارا هستند . سيستم آموزشي در مدرسه هاي كانادا به طور استاني سازمان مي شود . از اين رو سيستم آموزشي في مابين ۱۲ استان كانادا متعدد مي‌باشد. از اينرو، به منظور ارزيابي خود براي تحصيل در مدارس كانادا و فراهم آوردن امكان تحصيل و مهاجرت به كانادا به طور تضميني، وقت مشاوره با كارشناسان موسسه مهاجرتي مقدم را از دست ندهيد.

به صورت معمول , سن علم آموزي در مقاطع ابتدايي در كانادا 6 تا 11 سال است . همينطور , سن علم آموزي در متوسطه كانادا , 12 تا 18 سال ميباشد . در مرز و بوم كانادا , مدرسه هاي به طور مدني و محرمانه سازمان مي شود  مدرسه هاي در كانادا در دو بازه زماني ابتدايي و متوسطه برگزار مي گردند . سن مهد نوباوه در كانادا از سن 4 تا 6 سال است . بيشتر مدرسه هاي كانادا , كودك ها را درين منزلت سني براي كمپاني در مهد بچه نام نويسي ميكنند . بصورت كلي , علم آموزي در كانادا در مقاطع ابتدايي و دبيرستان از ۶ تا ۱۸ سالگي است كه اما مبتني بر استان متعدد است .

استارت سال تحصيلي از اوايل سپتامبر يا اين كه شهريور هست . همينطور , پايان سال تحصيلي در كانادا در خرداد است . استارت كلاس ها در مدرسه هاي , از ساعت ۹ صبح تا 15 : 30 يا اين كه ۸ صبح تا 14 : 30 است . مدرسه ها در روزهاي روز شنبه و يك‌شنبه تعطيل ميباشند . مدرسه هاي كانادا براي مهاجرين نو وارد , كلاس هاي ويژه لهجه ESL برگزار مي كند . در سود اين كلاس ها , علم آموزان با سرعت بيشتري گويش انگليسي را مياموزند .

علم آموزي در مدرسه ها مدني كانادا براي كانادايي ها بدون پول هست . مخارج تحصيلي در متوسطه هاي كانادا , و همينطور مدرسه هاي كانادايي , براي علم آموزان في مابين المللي ( مدرسه هاي مدني و يا اين كه سري ) در بين طور ميانگين 12000 دلار كانادا براي يكسال تحصيلي ( نزديك به آبادي ماه ) ميباشد .  تحصيلات ناخواسته ابتدايي از سن 6 سالگي در استان كبك آغاز ميگردد . تحصيلات ابتدايي درين استان از كلاس اوليه تا ششم است . علم آموزي در متوسطه كانادا در‌اين استان پنج سال در حيث گرفته شده‌است ( كلاس هفتم تا يازدهم ) . سن علم آموزان اين مقاطع , ۱۲ تا ۱۷ سال هست . پس از اتمام كلاس يازدهم , علم آموزان ديپلم متوسطه خويش را اخذ خواهند كرد .

در استان انتاريو هم علم آموزان در دو مدت ابتدايي و متوسطه به علم آموزي مي‌پردازند . سن تحصيلات ناخواسته درين استان شش سالگي هست . تحصيلات عصر ابتدايي در استان انتاريو از كلاس اوليه تا هشتم است . همينطور , تحصيلات عصر متوسطه از كلاس ۹ تا ۱۲ است .

جهت علم آموزي در متوسطه كانادا در انتاريو در مقاطع 9 و 10 , سه تيم از دروس درس دادن ميشود . دروس آكادميك به مراد فراهم سازي علم آموزان براي ورود به دانشكده در حيث گرفته شده‌است . دروس كاربردي به مراد فراهم سازي علم آموزان براي ورود به عصر هاي دانشگاه ميباشد . افزون بر آن , براي علم آموزان با معلوليت هاي خيالي هم دروس مبنا در حيث گرفته شده‌است . دروس در مقاطع ۱۱ و ۱۲ هم , بمنظور مهيا سازي علم آموزان با زمان هاي دانشكده و دانش كده تهيه و تنظيم شده‌است . همينطور در‌اين مقاطع , دروسي جهت شناخت علم آموزان براي ورود به محيط كار در حيث گرفته شده‌است . مخارج تحصيلي در متوسطه هاي كانادا در استان انتاريو به صورت ميانگين 12000 دلار كانادا است كه ولي در بعضا مدرسه ها , شهريه بيشتر از اين حد است .

داده ها بيشتر در امر استان هاي كانادا , و مساله همگاني مربوط به اين مملكت را در كاغذ در رابطه كانادا دنبال فرماييد .برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۰:۰۸ توسط:Amin موضوع:

نظرات
نام : شرکت نوپرداز     ایمیل : [ آدرس ایمیل ]     سایت : [ آدرس وبسايت ]
متن : تسکر از سایت خوب شما
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :