سفرنامه جهانگردي سفرنامه جهانگردي .

سفرنامه جهانگردي

در روزهاي پاياني فصل زيباي بهار به كجا سفر كنيم

كوله‌بارتان را با لبخند ببنديد!

هيچهايك | واديرو

در شرايطي‌كه با خودرو فردي مي رويد باك خويش را پُر فرماييد و جامه مطلوب و اسباب و اثاث بهداشتي و يه خرده مواد خوراكي را در صندوق عقب اتومبيل گذارده و كمربند ايمني را بسته , لبخند زده و با امداد جي ‌پي اس تلفن همراه درسمت نزديكترين محل تاريخي و جذاب و يا اين كه ارگانيك شهرتان با سرعت مجاز جنبش نماييد .

در صورتيكه نيز قصد مهاجرت با اتوبوس و قطار و يا اين كه هواپيما را داريد مجدد خرقه مطلوب و اثاثيه بهداشتي و پاره اي مواد خوراكي را در ساك گذارده , لبخند زده و اينبار در سوي پايانه‌ها جنبش نمائيد .

براي آغاز يك مهاجرت هيجان‌انگيز در‌اين روزهاي آخرين فصل بهار برنامه‌ريزي نماييد , مكان متبوع را تعيين كرده و فارغ از تشريفات خاصي , پُر شور به قلب جاده بزنيد . ما نيز يك سري مقصد مطلوب توريسم بهاري را به شما معرفي مي كنيم تا اين روزهاي آخرين فصل بهار را به خاطره‌انگيزترين فصل بهار زندگيتان تبديل نمائيد .


پيشنهادهاي مهاجرت بهاري

رامسر | واديرو

توصيه ما براي گشت و گذار بهاري براي آنهايي كه اهل شمال و شمال دوست مي‌باشند ‌كلاردشت و رامسر و همينطور بندرانزلي هست .

كلاردشت , دشت ييلاقي مضاعف زيباي شمال جمهوري اسلامي ايران با هواي مطبوع و خوشش شايسته ترين مورد براي يك بهارگردي حسابي ا‌ست . تماشاي شكوفه‌هاي خوشگل , بيشه سرسبز و رودخانه‌هاي پريشانش ديگر جاي هيچ بهانه‌اي را براي نديدنش باقي نمي‌گذارد .

رامسر | واديرو

رامسر عروس شهرهاي كشور ايران , با قرار گيري كنار بيشه و دريا و رفلكس آن‌ها در يك فريم , زيباترين تصاوير را ميهمان چشمانتان مي‌نمايد .

و بندر انزلي! اين پرديس اروپايي! با بلوار و دهكده‌ي ساحلي و موج شكن جالب و همينطور طبيعت بكرش تعجب آور در‌اين فصل سال خواستني است .

شمال دوستان مكان‌هاي بكر و دوست‌داشتني زيادي را در اين خطه مي‌توانند نام ببرند از روستاهاي زيبا و بومي گرفته تا آبشارهاي پنهان شده در دل كوهستان‌هاي جنگلي.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۰:۲۸ توسط:Amin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :